sl Slovenščina

V AmCham Yearbook 2014/15 s ponosom predstavljamo naše člane, projekte Ameriške gospodarske zbornice – AmCham Slovenija ter številne dogodke, ki smo jih uspešno organizirali.Kot vodilno smo izbrali temo »Best of the Best«, s katero smo v preteklem letu obeležili 15 odličnih let AmCham Slovenija, praznovali pa smo jih s promocijo 15 odličnih praks naših članov.Nova iniciativa »Believe in Slovenia« nas navdaja s ponosom in zavedanjem koliko izjemnih, uspešnih ljudi verjame v Slovenijo.
Veseli smo, da smo skupaj s Slovensko filantropijo v sodelovanju z več kot 40 podjetji in njihovimi zaposlenimi v »AmCham tednu korporativnega prostovoljstva – Vračamo družbi« izkazali družbeno odgovornost in se povezali z najbolj ranljivim delom družbe.Predstavljamo tudi AmCham delovne komisije, ki s svojim delom in predlogi poskušajo soustvarjati ugodno poslovno okolje za vsa podjetja, ki so v Sloveniji že prisotna in možne tuje investitorje.
Prelistajte tiskan izvod, ki vas že čaka v vašem podjetju.
Upamo, da boste v prebiranju uživali vsaj tako kot smo mi uživali pri sami pripravi publikacije.